Karty techniczne Kropelka Poxilina, Poxipol, Ośmiorniczka

Drukuj
Kategoria: Kleje Bripox

Karty techniczne, charakterystyki klejów.

 • klej dwuskładnikowy Poxipol przezroczysty: składnik epoksydowy, utwardzacz
  Poxipol jestdwuskładnikowym, bardzo mocnym spoiwem plastycznym. Doskonale sprawdza się w użytku domowym, rzemiośle i modelarstwie. Klei metal, szkło ceramikę,drewno, twardy plastik, a nawet kamień. Twardnieje w ciągu 10 minut. Może być poddawany obróbce: wierceniu, polerowaniu i malowaniu.
 • klej dwuskładnikowy Poxipol metaliczny: składnik epoksydowy, utwardzacz
 • kit dwuskładnikowy Poxilina: składnik epoksydowy, utwardzacz
  POXILINA — to dwuskładnikowa masa, służąca do uzupełniania ubytków, uszczelniania powierzchni o różnych kształtach oraz sklejania przedmiotów dowolnej grubości. Ma nieograniczone zastosowania w gospodarstwie domowym oraz w modelarstwie. Jest idealna do reperacji przeciekających rur i dziurawych zbiorników. Schnie w zaledwie 10 minut, a po godzinie uzyskuje twardość metalu. Można wówczas w niej wiercić, wbijać w nią gwoździe, przecinać ja i malować.
 • klej Ośmiorniczka
  Ośmiorniczka jest klejem syntetycznym, który zastępuje użycie gwoździ, śrub, wkrętów i narzędzi.
  Jest produktem skierowany do osób, które robią różnego rodzaju naprawy w domu pod hasłem "zrób to sam"
 • klej Kropelka
  KROPELKA - błyskawiczny, łatwy i czysty w użyciu klej do metalu, gumy, szkła, porcelany, drewna i plastiku (oprócz polietylenu, polipropylenu i teflonu). Jest niezastąpionym narzędziem w domu, w reperacji samochodów, dla rzemieślników, hobbystów (np. modelarzy), jubilerów, zegarmistrzów oraz techników elektroników.

    Pattex    Easy dystrybutorUnimilDurexBicEmtecbaterie GPPanasonic

Monday the 23rd. Foto Aga 2013